Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiety róż

Róże są królowymi wśród innych kwiatów i od zawsze zaskakują swoją urodą. Jeśli poszukujesz bukietu na zaręczyny, chcesz podziękować za drobny uczynek bądź po prostu podarować wspaniały prezent to możesz mieć pewność, że bukiet z róż to strzał w dziesiątkę!

1 z 3
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
149,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Twój kolor róż
Zawsze darmowa dostawa!
Twój kolor róż
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
11 róż czerwonych Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
199,00 zł
Zobacz więcej
Róże z czekoladkami Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże z czekoladkami
199,00 zł
Zobacz więcej

Bukiety róż

Bukiety róż są najpopularniejszymi kompozycjami wybieranymi w kwiaciarniach. Świeże, piękne i kolorowe róże zachwycają niemalże każdego. Możesz stworzyć bukiet róż wybierając ich ilość oraz kolor. Daje Ci to mnóstwo możliwości i każdy bukiet róż, który chcesz podarować może być inny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Wybierając kwiaty, róże zapoznaj się najpierw ze znaczeniem ich koloru. Jest to bardzo ważne, jeśli nie chcesz, aby Twoje uczucia były źle odebrane. Podarowanie róż jest klasycznym, pięknym gestem, który z całą pewnością zostanie doceniony. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego bukietu z róż, który sprawi ogrom radości osobie, której go wręczysz. 

Bukiet róż, jako prezent na każdą okazję

Zbliżają się urodziny lub imieniny bliskiej Ci osoby lub niedługo jest wasza rocznica związku i zastanawiasz się, jaki prezent kupić? A może chcesz podarować coś bez okazji tylko po to, aby podkreślić swoje uczucia? Wspaniałym pomysłem jest bukiet róż, jako prezent na każdą okazję. Róże są jednymi z najpiękniejszych kwiatów na świecie. Oprócz swojego piękna mogą również zaoferować trwałość. Po otrzymaniu bukietu róż wystarczy podciąć końcówki i regularnie wymieniać wodę w wazonie, aby cieszyć się tymi pięknymi kwiatami jak najdłużej. Róże występują w wielu kolorach, więc każdy może stworzyć bukiet, który będzie spełniał jego oczekiwania. Bukiet róż jest idealnym prezent na każdą okazję, ponieważ sprawia dużo radości oraz wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Róże nie muszą oznaczać tylko miłości, mogą również być symbolem szacunku oraz przyjaźni. Wszystko jest uzależnione od koloru róż, który wybierzesz. 

Znaczenie koloru róż

Przed zakupem bukietu róż warto zapoznać się ze znaczenie koloru róż. Warto to zrobić, aby nasze zamiary nie zostały źle zrozumiane i żeby zamiast miłego prezentu nie stały się niestosownym upominkiem. Tak jak większość kwiatów róże mają swoje znaczenie, a właściwie to kolory róż. W kwiaciarniach możesz zauważyć róże najczęściej czerwone. Czerwona róża symbolizuje namiętną i głęboką miłość. Jest dedykowana dziewczynie lub żonie, ponieważ zapewnia o wciąż istniejącym gorącym i intensywnym uczuciu. Czerwonej róży lepiej nie wręczać szefowej w ramach podziękowania lub gratulacji. W tej sytuacji z pewnością sprawdzi się róża różowa. Róże w tym kolorze oznaczają podziw, uznanie oraz szacunek. Nie wyrażają żadnych wiążących uczuć, dzięki czemu nie wprowadzają w zakłopotanie osoby, która je otrzymała. Herbaciane róże poprzez połączenie dwóch kolorów, czerwonego i pomarańczowego, są symbolem przyjaźni, radości oraz rodzinnej miłości. Są doskonałym prezentem dla koleżanki lub dla członka naszej rodziny. W kwiaciarniach można też bardzo często znaleźć białe róże, które często są wybierane, jako kwiaty z okazji ślubu lub narodzin dziecka. Wiąże się to z tym, że są one wyrazem czystości i niewinności. Dlatego też są idealnym wyborem, jako kwiaty na przeprosiny. Występują również róże w kolorze żółtym. Są one kojarzone z negatywnymi uczuciami, takimi jak zazdrość i zdrada. Dlatego nie są polecane, jako kwiaty dla ukochanej. Mają również inne znacznie, a mianowicie przyjaźni i sukcesu. W związku z tym są dobrą propozycją na kwiaty dla mamy, siostry lub przyjaciółki. 

Róże – ile róże w bukiecie?

Róże są pięknym, klasycznym, ponadczasowym i zawsze sprawdzonym prezentem na każdą okazję. W bukietach z róż bardzo fajne jest to, że można wybrać dowolną ich ilość. Zatem, ile róż bukiecie wybrać? Można to uzależnić od budżetu, który akurat posiadamy, albo od liczby, która coś ma symbolizować. Istnieje pewien stereotyp, że parzystą liczbę róże daje się na pogrzeb. Zgadza się, że florystyki do stworzenia wieńców lub wiązanek pogrzebowych używają parzystej liczby róż, ale to nie oznacza, że nie można takiego bukietu podarować z okazji urodzin lub rocznicy. Możesz wręczyć np. bukiet 18 róż osobie, która obchodzi swoje 18 urodziny. Symbolizują one wówczas liczbę lat, które solenizant kończy. Podobnie sytuacja wygląda, gdy wybierasz kwiaty na rocznicę. Jeśli obchodzicie dziesiątą lub dwudziestą rocznicę ślubu lub znajomości warto wybrać bukiet właśnie z tej ilości róż, ponieważ podkreśli on liczbę lat, które spędziliście razem. Oczywiście, jeśli osoba, która ma otrzymać bukiet róż jest osobą przesądną to warto zdecydować się na nieparzystą ilość. Każdy wybrany przez Ciebie bukiet róż będzie wyglądał pięknie i sprawi dużo radości osobie obdarowanej. Podczas zakupu musisz pamiętać, że to od Ciebie zależy, jaki bukiet wybierzesz. Ale warto, żebyś wiedział, że jeśli liczba róż w bukiecie nie ma niczego symbolizować, to lepiej jest zdecydować się na nieparzystą ilość tych pięknych kwiatów. 

Dodatki do bukietu róż

Z całą pewnością bukiet róż jest idealnym prezentem zarówno dla dziewczyny, żony, mamy, siostry i szefowej. Kwiaty sprawiają dużo radości osobie, która je otrzymuje. Pamiętaj, że do róż możesz dołączyć dodatki, które umilą i osłodzą dzień. Mamy tutaj na myśli bukiet róż z czekoladkami, który jest jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent z okazji Walentynek lub urodzin. Możesz wybrać czekoladki w kształcie serca, ptasie mleczko lub inne słodkości, które obdarowywana osoba bardzo lubi. Dodatkiem do róż jest również pluszowa maskota. Najczęściej wybierany jest oczywiście pluszowy miś, który w zależności od naszych uczuć może się różnić. Jeśli jest to prezent przyjacielski, to miś może mieć wygląd klasyczny. W przypadku wyznania miłości może być z serduszkiem lub innym miłosnym akcentem. Pomysłów na dodatki do bukietu róż jest bardzo dużo, zatem masz wiele możliwości, aby nie tylko różami, ale i dodatkami zaskoczyć drugą osobę.