Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Gratulacje

Radość spowodowana nadchodzącym nadejściem nowego rozdziału w życiu jest ogromna. Jesteś dumny z bliskich i cieszysz się razem z nimi ze wspaniałych nowin. Często w takiej sytuacji chcesz z całego serca pogratulować i zaznaczyć swoją radość dzieloną z nimi. Doskonałym pomysłem na gratulacje jest po prostu wysłanie bukietu kwiatów wraz z miłymi słowami na bileciku.

1 z 1
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z goździków Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne kwiaty Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Wiosenne kwiaty
149,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z lilii Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z lilii
159,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet radosna chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosna chwila
159,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet białych róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
319,00 zł
Zobacz więcej
Białe róże Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Białe róże
319,00 zł
Zobacz więcej
1 z 1

Kwiaty na gratulacje z dostawą

Gratulacje to inaczej słowa uznania składane zaraz po ważnym wydarzeniu w życiu naszych bliskich lub znajomych. Z tej okazji przyjęło się już, że należy złożyć życzenia drugiej osobie, a także wręczyć drobny podarunek, np. kwiaty gratulacyjne. W Polsce ten zwyczaj staje się coraz popularniejszy i nie w tym nic dziwnego, gdyż jest to naprawdę miły gest z naszej strony. Warto pokazywać sobie, że cieszymy się z sukcesów innych i życzymy im jak najlepiej. Niezależnie od tego, jakie relacje łączą cię z drugą osobą, złóż jej gratulacje. Jeśli szukasz czegoś więcej, zapoznaj się z naszą ofertą poniżej, gdzie z pewnością znajdziesz ciekawe propozycje na kwiaty gratulacyjne. 

Jak wyrazić gratulacje?

W codziennym życiu mamy wiele okazji, aby złożyć komuś gratulacje. Awans w pracy, narodziny dziecka, zdana matura lub obroniona praca magisterska. Niezależnie od tego, jaka jest to sytuacja, zawsze warto pamiętać o gratulacjach. Zastanawiasz się, jak wyrazić gratulacje? Najprościej zrobić to osobiście i możliwie jak najszybciej, żeby moment ekscytacji nie przeminął. Osobista forma składania gratulacji jest najlepsza, gdyż wówczas możemy pokazać swoje emocje. Nie zawsze jednak mamy możliwość spotkać się z drugą osobą, której chcemy pogratulować. W tym przypadku możesz wykorzystać media społecznościowe lub po prostu telefon. Wiadomość tekstowa ze słowami gratulacji na pewno ucieszy adresata. 
Jeśli uważasz, że zwykłe słowo „gratuluję” nie wystarczy, zawsze możesz wysłać kwiaty gratulacyjne. Wówczas na bileciku dołączonym do bukietu zapiszesz słowa gratulacji i jednocześnie podarujesz drugiej osobie coś więcej niż proste słowa. Z chęcią pomożemy Ci w realizacji tego planu. 

Kwiaty gratulacyjne 

Kwiaty z okazji gratulacji to w Polsce coraz częściej spotykana praktyka, tak samo jak kwiaty na podziękowanie. Obecnie nie musisz nawet wychodzić z domu, aby zakupić kwiaty. Wystarczy wejść na stronę kwiaciarni internetowej, wybrać kwiaty gratulacyjne i wysłać je do domu lub pracy adresata. Pytanie tylko, jakie kwiaty na gratulacje wybrać, aby pasowały do okazji?
Jak pewnie wiesz lub widzisz, wybór jest naprawdę spory. Nie martw się jednak, gdyż nie taki diabeł straszny, jak go opisują. Przede wszystkim przemyśl to, jaki chcesz poświęcić budżet na kwiaty gratulacyjne. Jeśli nie masz dużego, zdecyduj się na kompozycje z goździków, gerber, alstromerii lub tulipanów. To stosunkowo tanie kwiaty, ale jakie wdzięczne! Dodatkowo wspaniale przekażą adresatowi Twoje słowa gratulacji. Jeśli posiadasz nieco większy budżet, możesz wybrać wiązankę z róż, których cena najczęściej waha się w zależności od długości łodygi, a także gatunku. Niemniej jednak róże to klasyka sama w sobie, a więc wspaniale nadadzą się jako kwiaty gratulacyjne. Tak samo sytuacja ma się z liliami, które zachwycają swoją elegancją i potrafią na długo przetrwać w wazonie, pod warunkiem, że są odpowiednio pielęgnowane. 

Jaki kolor kwiatów na gratulacje?

Musisz wiedzieć, że każdy kolor wśród kwiatów niesie za sobą zupełnie inne znaczenie. Dlatego pamiętaj, żeby kwiaty gratulacyjne i ich kolor dobrać odpowiednio do okazji. Jakie zatem kolory będą pasować na gratulacje? Na pewno jasne kolory, czyli biały i kremowy we wszystkich swoich odcieniach. Biały odpowiada za niewinność i informuje o czystych intencjach, jakimi są między innymi gratulacje. Białe kwiaty na pewno nie zostaną odebrane negatywnie, dlatego nadają się niemalże na każdą okazję. 
Jeśli nie przepadasz za jasnymi kolorami lub wiesz, że osoba, której chcesz złożyć gratulacje też ich nie lubi, wówczas pomyśl o kolorze różowym. Ta piękna barwa wśród kwiatów niesie znaczenie przyjaźni i szczęścia. Kwiaty gratulacyjne w kolorze różowym to więc wspaniały pomysł. Jeśli natomiast chcesz pogratulować sukcesu osobie, którą kochasz, wówczas zdecyduj się na kwiaty czerwone. Barwa czerwona zarezerwowana jest dla osób zakochanych, dlatego kwiatów w tym kolorze lepiej nie wręczać szefowej lub koleżance z pracy. 
Alternatywną opcją są kompozycje mieszane, w których florystka dobierze do siebie wiele różnych kolorów kwiatów i wówczas symbolika przestaje obowiązywać. Wybierz taki bukiet, który zaspokoi Twoje wymagania, a także i przede wszystkim spodoba się osobie, której chcesz złożyć gratulacje.

Gratulacje w zależności od okazji

Okazji, by złożyć komuś gratulacje jest naprawdę wiele. Począwszy od narodzin dziecka, awans w pracy, obrona pracy naukowej, a zakończywszy na zakupie nowego domu lub osiągnięciu dużego sukcesu zawodowego. Nie sposób jest wymienić wszystkie okazje, gdyż wszystko tak naprawdę zależy do życia każdego z nas. Niemniej jednak gratulacje należy sobie składać, gdyż po pierwsze takie słowa mogą ucieszyć drugą osobę, a po drugie utwierdzają ją w przekonaniu, że naprawdę osiągnęła sukces. Radością należy się dzielić, a także warto pokazywać, że kogoś sukces jest dla nas również ważny. Jak już wcześniej wspomnieliśmy kwiaty gratulacyjne to jeden z najlepszych sposobów, aby to wyrazić. Kolorowe i pełne wdzięku kompozycje kwiatowe z pewnością ucieszą niejedną osobę.