Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Nasza kwiaciarnia online Katowice to gwarancja sprawnego doręczenia.

Piękne bukiety kwiatów w Katowicach

Urocza chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Dostojny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej

Róże i bukiety z dostawą w Katowicach już w 2h

Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Róże dla ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże dla ciebie
209,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róż z sercem Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róż z sercem
269,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet czerwonych róż
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet czerwonych róż
319,00 zł
Zobacz więcej

Wieńce i wiązanki na pogrzeb w Katowicach

Wiązanka pogrzebowa – Bezkresny spokój Kwiaty na pogrzeb
Zawsze darmowa dostawa!
Wiązanka pogrzebowa – Bezkresny spokój
229,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec pogrzebowy – Tęsknota Kwiaty na pogrzeb
Zawsze darmowa dostawa!
Wieniec pogrzebowy – Tęsknota
429,00 zł
Zobacz więcej
Chryzantema doniczkowa Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Chryzantema doniczkowa
115,00 zł
Zobacz więcej
Wieniec w kształcie serca Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Wieniec w kształcie serca
1 070,00 zł
Zobacz więcej

Wysyłkowa florystyczna poczta w Katowicach – szeroki asortyment kwiatów na każdą okoliczność. Oferta: bukiety kwiatów, kwiaty z dostawą, bukiety róż, czerwone róże z dostawą w Katowicach, kosze kwiatów, kosze róż, czerwone róże kosz, kwiaty doniczkowe, storczyk doniczkowy, kwiaty na Dzień Matki, kwiaty na Dzień Kobiet , kwiaty na Walentynki, kwiaty na Dzień Babci , kwiaty na rocznicę, dostawa kwiatów , kwiaty na pogrzeb, wiązanki pogrzebowe, wieniec pogrzebowy , wiązanki na cmentarz, wieniec do kościoła , wiązanki na pogrzeb, wieniec na pogrzeb. Poczta Katowice kwiatowa to regionalna pracownia florystyczna, realizująca zamówienia na wysyłkę kwiatów w Katowicach i okolic. Kwiaciarnia wysyłkowa otwarta jest całodobowo 7 dni w tygodniu, dzięki czemu kwiaty można zamawiać o jakiejkolwiek porze dnia, z któregokolwiek miejsca w Polsce oraz na świecie. W ofercie poczty Katowice kwiatowej do wyboru jest wiele wspaniałych bukietów układanych na bieżąco pod zamówienie przez najlepszych specjalistów z rejonu. W naszej kwiaciarni znajdziesz kwiaty na wszelką okoliczność, dzięki czemu będziesz mógł sprawić wspaniałą przyjemność najbliższym. Bukiety kwiatów, róże w koszu, rośliny w doniczkach oraz wiązanki pogrzebowe – w naszej kwiaciarni codziennie zamówisz każdą z tych pozycji, w konkurencyjnych cenach! Bezustannie komponujemy niezwykłe oraz pachnące wiązanki kwiatowe, które mają piękny wygląd, dzięki czemu zamawiając u nas, możesz być pewny że Odbiorca będzie szczęśliwy z kwiatowego upominku.

Dostawa kwiatów do Katowic– szybko, sprawnie i zawsze na czas.Kwiaciarnia internetowa Katowice realizuje zamówienia na kwiaty online jeszcze w ten sam dzień. Skorzystaj z naszej poczty, florystycznej dostawy i wyślij kwiaty do Katowic. Dostawa kwiatów do domu odbywa się nawet w ten sam dzień, w ciągu 2h od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Jako jedna z nielicznych kwiaciarni wysyłkowych na terenie Katowic realizujemy zamówienia od poniedziałku do piątku. Dostawa kwiatów odbywa się również na Dzień Matki, Dzień Kobiet, Dzień Babci i na Walentynki. Dzięki naszej internetowej kwiaciarni wyślesz bukiety urodzinowe czy imieninowe. Oprócz tego, piękną kompozycję możesz podarować dla Państwa Młodych z okazji ślubu. Wybierz  z naszej oferty bukiety z róż, bukiety z kwiatów ciętych, kwiaty doniczkowe lub kompozycje w koszu, np 50 róż. Do każdej aranżacji dołączony jest bilecik. 

Kwiaty kurierem wyślij na terenie Katowic jeszcze dzisiaj. Odejdź od tradycyjnego wręczania bukietów i skorzystaj z naszej florystycznej poczty, kwiatowej wysyłki kwiatów na terenie całego miasta. Wyślij również kwiaty na pogrzeb. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możesz zamówić w naszej internetowej kwiaciarni w Katowicach z jednodniowym wyprzedzeniem. Złóż zamówienie na kwiaty na pogrzeb przez internet lub telefon, a my postaramy pomóc godnie pożegnać zmarłą Ci osobę. Tanie kwiaty z dostawą do Katowic? Tylko za pośrednictwem naszej poczty, kwiatowej niespodzianki dla Twoich najbliższych. 

Polecamy również poczty z innych miast: Gdynia Legnica Jelenia Góra Piekary Śląskie Dębica Knurów Dzierżoniów Giżycko Bielsk Podlaski Polkowice Inne miasta