Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Kwiaty na ślub

Z całą pewnością dzień ślubu osób bliskich naszemu sercu to bardzo ważny moment nie tylko dla samej Pary Młodej ale także dla najbliższych. Czasem sytuacja nie pozwala nam uczestniczyć z bliskimi w tym szczególnym dniu jakim są zaślubiny, ale chcielibyśmy mimo wszystko dołożyć cząstkę siebie do tego dnia. Przychodzimy z pomocą! Zamów z dostawą kwiaty wraz z wyjątkowymi życzeniami ślubnymi! Kwiaty możesz wysłać do kościoła bądź na salę, w jakiej odbędzie się zabawa weselna. Tak zorganizowana niespodzianka ucieszy solenizantów i sprawi, że chociaż w jakimś stopniu poczujesz się jak gość weselny. 

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dotyk zmysłowości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty gwiazda wśród róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty gwiazda wśród róż
139,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Różany szlak Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Różany szlak
159,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
Pałac we mgle Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Pałac we mgle
189,00 zł
Zobacz więcej
Róże na urodziny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże na urodziny
249,00 zł
Zobacz więcej
Piękne róże Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Piękne róże
269,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet białych róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet białych róż
319,00 zł
Zobacz więcej
Białe róże Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Białe róże
319,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na ślub

Zaślubiny to wspaniała okazja, aby podarować młodej parze kwiaty na ślub. Nie ma nic piękniejszego, niż wspaniała kompozycja kwiatowa, która na długi czas zostanie w pamięci nowożeńców. Kwiaty na ślub to tradycyjny prezent, który goście wręczają parze młodej zaraz po ceremonii ślubnej, podczas składania im życzeń. Kwiaty we wspaniały sposób przekażą  Wasze życzenia i z pewnością ucieszą świeżo upieczonych małżonków. Warto jednak odpowiednio dobrać kwiaty na ślub, żeby przez przypadek nie urazić panny młodej lub pana młodego. Poniżej znajdziesz nasze produkty idealne na okazję ślubu, a także kilka porad na ten temat. 

Jaki prezent na ślub?

Kiedy dostajesz zaproszenie na ślub krewnego lub znajomego, może nie od razu, ale po pewnym czasie, w Twojej głowie pojawia się myśl: jaki prezent na ślub podarować nowożeńcom. Bardzo często jednak młoda para już w zaproszeniach rozwiewa nasze wątpliwości. Informuje ona, czy w ogóle życzy sobie, aby goście kupowali prezent, a jeśli nie, to jakie są alternatywy. Najczęściej jest to jednak przysłowiowa „koperta”, gdzie goście wkładają gotówkę, którą później nowożeńcy będą mogli wykorzystać w dowolny sposób. Obecnie jest to najpopularniejsza forma prezentu ślubnego. 
Niemniej jednak, jeśli para młoda nie zaznaczy niczego w zaproszeniu, oznacza to, że prezent ślubny będzie mile widziany. Co zatem podarować młodej parze z okazji ślubu? Zdania są tutaj różne. Młodym nowożeńcom warto sprezentować nowy sprzęt AGD lub RTV. W szczególności, gdy wiecie, że czegoś jeszcze nie posiadają lub mają już stary egzemplarz. Jeśli nie masz aż takiego dużego budżetu, zawsze możesz pomyśleć o jakimś drobniejszym gadżecie elektronicznym lub innym praktycznym urządzeniu. Młodej parze bardzo często wręcza się także butelki dobrego alkoholu, np. wina lub po prostu kwiaty na ślub. 

Jakie kwiaty na ślub wybrać?

Bardzo popularnym prezentem dla młodej pary są przede wszystkim kwiaty na ślub. Wręczane są one przez gości najczęściej po ceremonii ślubnej, kiedy to wszyscy ustawiają się w długą kolejkę do nowożeńców. Kwiaty to wspaniały podarek, który towarzyszyć będzie podczas składania życzeń ślubnych. Zawsze do kwiatów ślubnych możecie dołączyć bilecik, gdzie zawrzecie dodatkowe życzenia lub powtórzycie te, które osobiście złożyliście parze młodej.
Jakie kwiaty na ślub można wybrać? Przede wszystkim polecamy Ci ponadczasowe róże, które będą mieć delikatne przybranie. To piękne i wdzięczne kwiaty, które z pewnością długo nacieszą oczy pary młodej. Róże występują w bardzo wielu gatunkach, a więc wybór jest naprawdę spory. Oprócz klasycznych róż polecamy bukiety wykonane z takich kwiatów jak: goździki, alstromerie, gerbery, santini lub z sezonowe: tulipany, słoneczniki lub gladiole. Kompozycje z kwiatów mieszanych to zawsze dobry pomysł, gdyż wówczas wiele różnych kwiatów zachwycać będzie nowożeńców swoim pięknym wyglądem i zapachem.
Warto również wiedzieć, jakie kwiaty omijać szerokim łukiem. Przede wszystkim są to margerytki, inaczej zwane chryzantemami. To piękne kwiaty, jednakże są bardzo źle odbierane przez ludzi. Jest tak dlatego, gdyż chryzantemy najbardziej kojarzą się z pogrzebem oraz Świętem Zmarłych. Jeśli natomiast wiesz, że jest to ulubiony gatunek kwiatów panny młodej, śmiało możesz podarować jej bukiet złożony z samych chryzantem. Tak samo sprawa ma się z kaliami, gdyż one również wykorzystywane są do wieńców i wiązanek pogrzebowych. I co najważniejsze, nigdy nie kupuj parze młodej kwiatów sztucznych! Nie dość, że bardzo często nie wyglądają one najlepiej, to jest to po prostu nie na miejscu. 

Kwiaty na wesele – jaki kolor?

Kwiaty na ślub rządzą się jedną, niepisaną zasadą – wypadałoby, żeby były one w jasnych kolorach. Jeśli decydujesz się na wręczenie parze młodej kwiatów ślubnych, pamiętaj, żeby miały one stonowane barwy. Wybierając klasyczne róże, najlepiej dobrać je w jasnych, niekrzykliwych kolorach. Świetnie sprawdzą się tutaj kremowe, białe lub jasnoróżowe róże, które będą mieć delikatne przybranie. Polecamy Ci, żebyś raczej omijał jaskrawych barw, gdyż to para młoda ma w tym dniu być najbardziej widoczna, a nie Twoje kwiaty na ślub. Inaczej ma się sprawa, kiedy motyw ślubu i wesela zakłada żywe oraz rzucające się w oczy kolory. Niemniej jednak z założenia lepiej postawić na delikatne pastelowe barwy lub całkowicie białe. Czerwone kwiaty lepiej wybrać w przypadku, kiedy chcesz swojej ukochanej podarować kwiaty na rocznicę.

Jakie życzenia dla nowożeńców złożyć?

Goście weselni dzielą się na dwa rodzaje: na takich, co lubią składać młodej parze życzenia i na tych, którzy za tym nie przepadają. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to sytuacja dosyć krępująca, zarówno dla nowożeńców, jak i dla gości. Inaczej ma się sprawa, kiedy znasz dobrze parę młodą i możesz bardziej dopasować do nich swoje życzenia. Jeśli natomiast jesteś daleką rodziną, to najczęściej życzenia przybierają kształt klasycznych życzeń. Niezależnie jednak od tego, w jakich relacjach jesteś z młodą parą, pamiętaj, żeby życzyć im przede wszystkich zdrowia, dużo miłości, szczęścia, życia w ciągłej zgodzie i wszelkiej pomyślności. Życzenia zawsze możesz zapisać na bileciku, który dołączysz do kwiatów ślubnych. Jeśli szukasz inspiracji do stworzenia życzeń ślubnych, być może pomocne będą przykładowe życzenia, które przedstawiamy poniżej.  

Niech ten cudowny dzień
na zawsze zostanie w Waszej pamięci
jako najszczęśliwsza chwila
a miłość, radość i szczęście
niech towarzyszą Wam
przez całe Wasze wspólne życie.

***

Dla cudownej pary z najlepszymi życzeniami,
by szczęście nie znało miary,
by codziennie świeciło słońce,
a Wasze uczucie było wyjątkowo gorące.

***

Drodzy Państwo Młodzi!
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie!
Idźcie przez życie z dobrocią w sercu,
otoczeni ludźmi, których kochacie.
Obdarzajcie się nawzajem nadzieją, miłością i radością.
Z najlepszymi życzeniami na Nowej Drodze życia!