Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty na urodziny

Bliska twemu sercu osoba obchodzi dzisiaj swoje święto? Nic nie sprawi jej więcej radości jak wspaniały, okazały i kolorowy bukiet pachnących kwiatów. Zaskocz jubilata w ten szczególny dzień kwiatową niespodzianką!

1 z 3
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z goździków Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet koktajlowy Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet koktajlowy
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet radosny dzień Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosny dzień
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dotyk zmysłowości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Dostojny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Urocza chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty do biura Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Letni Wieczór Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Letni Wieczór
139,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty urodzinowe

Urodziny to dla większości osób najlepszy dzień w roku, pełen radosnych wibracji. Nie bez powodu uwielbiamy tak dzień naszych urodzin. Wszyscy dookoła składają nam życzenia, wręczają nam prezenty urodzinowe, w tym kwiaty na urodziny i generalnie panuje radosna atmosfera. Często praktykowaną tradycją są spotkania z rodziną lub znajomymi, podczas których solenizant świętuje swoje urodziny. Tort ze świeczkami, prezenty, życzenia urodzinowe, rozmowy z gośćmi – tak najczęściej spędzamy swój urodzinowy dzień. 

Jaki prezent na urodziny?

Urodziny to bardzo wyjątkowa okazja, którą warto obchodzić w równie wspaniały sposób. Tradycją jest już wręczanie solenizantowi prezentu urodzinowego czy chociażby małego podarunku. Wszystko tak naprawdę zależy do tego, jakie relacje łączą Cię z solenizantem. Prezent na urodziny może jednak być dla niektórych kłopotliwym tematem, w szczególności, jeśli nie znamy za dobrze drugiej osoby. Wówczas warto postawić na klasyki takie jak: kwiaty na urodziny, bombonierka pełna słodkości, bon podarunkowy do wybranego sklepu, czy też jakiś praktyczny gadżet.
Prezent na urodziny jest również uzależniony od tego, jaki budżet posiadacie. Jest to podstawowa kwestia, którą warto rozważyć przed wyborem prezentu. Tym samym prezenty, które zmieszczą się w mniejszym budżecie to: kwiaty na urodziny, kubek z ciekawym nadrukiem, komplet nowej srebrnej biżuterii, drobny gadżet elektroniczny, ramka ze zdjęciem, pudełko herbat, zestaw kosmetyków. Pomysły na prezent z większym budżetem to: kwiaty na urodziny, gadżet elektroniczny, bon podarunkowy, np. do SPA, komplet złotej biżuterii, kosz pełen słodkości, butelka dobrego alkoholu. To oczywiście tylko kilka propozycji, które oczywiście możecie wykorzystać, ale także polecamy Wam samemu dać się ponieść wyobraźni. Z pewnością znajdziesz odpowiedni prezent urodzinowy. 

Jakie kwiaty na urodziny?

Jeśli akurat ktoś z Twoich znajomych obchodzi urodziny, ale Ty nie możesz osobiście złożyć mu życzeń, koniecznie wyślij mu kwiaty na urodziny. To wspaniała alternatywa prezentowa, dzięki której jednocześnie złożysz życzenia solenizantowi, a także podarujesz mu prezent urodzinowy. Kwiaty urodzinowe to zawsze dobry pomysł na prezent dla każdego, a więc zastanów się nad tą opcją. Tym bardziej, że jest z czego wybierać.
Jakie kwiaty na urodziny wybrać? W kwiaciarniach dostępnych jest mnóstwo różnych gatunków kwiatów, a więc wybór może nie być łatwy. Przede wszystkim polecamy uniwersalne róże, które dostępne są w wielu różnych kolorach. Nie musisz się więc ograniczać do klasycznych czerwonych róż, możesz trochę poszaleć z barwami. Bez większych problemów zakupisz róże różowe, białe, kremowe, pomarańczowe, fioletowe lub herbaciane. Bukiet róż z delikatnym przybraniem z pewnością zachwyci niejednego solenizanta. 
Jeśli nie chcesz ograniczać się tylko do jednego gatunku kwiatów, wówczas polecamy Ci wysłać kwiaty na urodziny w formie bukietu mieszanego. Florystka połączy ze sobą kilka różnych kwiatów, co z pewnością da wspaniały efekt końcowy. Do takich bukietów najczęściej używane są goździki, gerbery, lilie, alstromerie, margerytki oraz tulipany.
W przypadku kiedy wiesz, że solenizant nie przepada za kwiatami ciętymi, zawsze dobrą alternatywą są kwiaty doniczkowe. Najczęściej wybieraną i najbardziej wdzięczną rośliną doniczkową jest storczyk phalaenopsis. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych oraz z różną liczbą pędów. Kwiat w doniczce z pewnością dłużej nacieszy oko solenizanta, więc to wspaniały pomysł na prezent urodziny. 

Jaki kolor kwiatów na urodziny?

Jeśli już wiesz, że chcesz wysłać komuś kwiaty urodzinowe z życzeniami, warto jednak najpierw zastanowić się, jaki ich kolor wybrać? Tutaj rozważanie najlepiej zacząć od ustalenia, dla kogo będą kwiaty. Jeśli dla osoby, którą kochasz, wówczas polecamy Ci kwiaty w kolorze czerwonym. Barwa ta symbolizuje właśnie gorącą i namiętną miłość, ale na spokojnie kwiaty urodzinowe w kolorze czerwonym możesz podarować rodzicom, dziadkom lub rodzeństwu. Jeśli z solenizantem łączą cię bardziej relacje przyjacielskie, wówczas dobrym wyborem będą kwiaty na urodziny w kolorze różowym. Kolor pomarańczowy lub inaczej zwany herbaciany przeznaczony jest w większości przypadków dla krewnych, gdyż łączy on w sobie znaczenie miłości i przyjaźni. Kwiaty w kolorach jasnych, czyli białym i kremowym mają symbolikę czystości i niewinności, a więc również wspaniale nadają się na urodziny. Zawsze możesz wybrać kompozycję kwiatową łączącą w sobie kilka kolorów kwiatów, a wówczas symbolika i znaczenie kwiatów się zeruje.
Oprócz kwiatów urodzinowych, bardzo często wręczamy kwiaty na imieniny. Przy tej okazji obowiązują podobne zasady co do wyboru kolorów kwiatów. Warto więc opanować raz tę tematykę, by później łatwiej wybierać kwiaty na urodziny lub inne okazje. 

Życzenia urodzinowe - pomysły 

Równie ważne, jak prezent na urodziny, są również życzenia urodzinowe. Nawet jeśli nie możesz komuś sprezentować urodzinowego podarunku, koniecznie złóż mu życzenia. One są nawet najważniejsze. Solenizantowi warto życzyć wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności oraz miłości. Zawsze życzenia urodzinowe możesz dopasować do solenizanta i życzyć mu czegoś, o czym wiesz tylko Ty i on. Jeszcze lepiej, jak ubierzesz Twoje słowa w żart. Z pewnością taki zabieg ucieszy osobę, która obchodzi urodziny. Życzenia urodzinowe możesz spokojnie dołączyć jako bilecik, kiedy zamawiasz kwiaty na urodziny z dostawą do solenizanta. To ciekawa alternatywna, która zaskoczy osobę obdarowaną. Jeśli szukacie pomysłów na życzenia urodzinowe, poniżej przygotowaliśmy kilka propozycji. Możecie je śmiało modyfikować i dopasowywać do siebie.

Spełnienia wszystkich skrytych marzeń,
w życiu pomyślnego toku zdarzeń,
w realizacji celów wytrwałości
i satysfakcji z codzienności,
życzy ...

***

Zdrówka, szczęścia, pomyślności!
Czego sobie zamarzysz i wymarzysz, niech się spełni koniecznie!
Miłości ogromu i samych dobrych osób dookoła.
Żyj jak najdłużej i bez zbędnych stresów.

***

Urodziny dzień radosny,
Pełen kwiatów zapach wiosny.
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
Są dla Ciebie przeznaczone.