Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Powrotu do zdrowia

Spraw by okres regeneracji i powrotu do zdrowia upłynął bliskiemu w samych miłych warunkach, a dobre samopoczucie podczas tego czasu nie ustępowało. Wyślij przepiękny bukiet kwiatów a z całą pewnością momenty te będą kojarzone tylko pozytywnie!

1 z 3
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z goździków Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z goździków
125,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet radosny dzień Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet radosny dzień
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet barwy szczęścia Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet barwy szczęścia
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dotyk zmysłowości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dotyk zmysłowości
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Urocza chwila Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urocza chwila
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty do biura Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Urok życia Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Urok życia
139,00 zł
Zobacz więcej
Zagubiony sen Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zagubiony sen
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na powrót do zdrowia z dostawą

Kwiaty z okazji powrotu do zdrowia to jeden z najczęściej wybieranych prezentów dla bliskich leżących w szpitalu lub podupadających na zdrowiu. Kolorowe kwiaty ułożone w bukiecie potrafią rozweselić i poprawić humor każdemu schorowanemu, dlatego też są tak przez nich lubiane. Kwiaty potrafią wiele przekazać, dlatego jeśli Twój bliski leży w szpitalu lub jest chory w domu, poślij mu kwiaty powrotu do zdrowia wraz z bilecikiem z krótkimi życzeniami. Z pewnością doceni on gest i ucieszy się, że ktoś o nim myśli. W naszej ofercie znajdziesz wiele pięknych i wyjątkowych kompozycji na tę okazję, które z pewnością sprawią, że osoba nimi obdarowana poczuje się lepiej. Pamięć bliskich w trudnych jest dla większości osób nieoceniona, dlatego pokaż, że pamiętasz o chorym i jesteś z nim myślami i duchem. Dobierz kwiaty z okazji powrotu do zdrowia, które przypadły Ci do gustu i wyślij je do szpitala lub domu osoby chorej. 

Pomoc w powrocie do zdrowia

Kiedy bliska nam osoba trafia do szpitala lub ma problemy ze zdrowiem, martwimy się o nią. Chcemy jak najszybciej jej pomóc i przesłać pozytywne myśli, by choć trochę ulżyć jej w bólu. Pragniemy, żeby jak najszybciej wróciła do zdrowia, więc staramy się jak tylko możemy, aby jej w tym pomóc. Co można zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim dobrym pomysłem będą odwiedziny w szpitalu lub w domu. Nawet chwilowa rozmowa z bliskimi i ich widok może poprawić samopoczucie schorowanej osoby. Jeśli nie możesz osobiście zjawić się na odwiedziny, skorzystaj z możliwości technologicznych i zadzwoń na telefon lub skorzystaj z połączenia wideo. Z pewnością taki gest zostanie doceniony przez bliskiego, a także choć na chwilę poprawi mu humor i samopoczucie. Jednym z równie dobrych pomysłów, które warto rozważyć, to zakup ślicznego bukietu kwiatów ciętych, który można wręczyć osobiście lub skorzystać z usług kwiaciarni internetowej. Kwiaty potrafią wspaniale wpłynąć na ludzkie samopoczucie, więc czemu nie spróbować?

Kwiaty powrotu do zdrowia

Codziennie na całym świecie ludzie wręczają sobie kwiaty z wielu okazji. Jedną z nich jest powrót do zdrowia. Wręczamy kwiaty powrotu do zdrowia osobom chorym i leżącym w szpitalu z nadzieją, że im w tym pomogą. Mówią, że śmiech to zdrowie, a kwiaty z pewnością potrafią wywołać uśmiech i radość u niejednego chorego człowieka. Mogą być swoistym lekiem dla schorowanego. Piękne i kolorowe kompozycje ożywią salę pacjenta i wniosą trochę radości oraz powiewu świeżości do atmosfery. Kwiaty powrotu do zdrowia powinny być starannie dobrane, żeby nie zakłócały rekonwalescencji chorej osoby. Pamiętaj też, żeby uważać na kwiaty, które wydzielają intensywny zapach. Bukiet z takich kwiatów może doprowadzić do nudności chorego, czego na pewno byś nie chciał. Dodatkowo warto zadbać, aby kwiaty nie sprawiły krzywdy pacjentowi. Jeśli decydujesz się na róże, dopilnuj, aby florystka usunęła wszystkie kolce, którymi mógłby ktoś przez przypadek się zranić. Oprócz kwiatów ciętych dobrym pomysłem będzie podarowanie osobie chorej rośliny doniczkowej, która pozostanie z nią na dłużej. Najpierw jednak sprawdź, czy nie jest aby toksyczna lub nie wydziela intensywnego i drażniącego zapachu. 

Kwiaty do szpitala

Zawsze warto udać się w odwiedziny do szpitala, w którym leży nasz chory bliski. To bardzo miły gest z naszej strony, pokazujący, że myślimy o nim i że ważne jest dla nas jego zdrowie. Bardzo często goście w ramach prezentu przynoszą pacjentowi świeże owoce, coś słodkiego lub inne potrzebne mu produkty. Coraz częściej jednak popularnością cieszą się również kwiaty do szpitala, które rozluźnią atmosferę pomiędzy gościem a pacjentem i są także dobrym tematem do rozmów. Kwiaty do szpitala florystka przygotuje specjalnie na tę okazję w formie bukietu lub małego koszyka. Najlepiej zdać się na jej doświadczenie, gdyż zna ona gatunki roślin, które posiadają delikatny, niedrażniący zapach, by te nie wywołały przez przypadek nudności u osoby obdarowanej. Dzięki temu kwiaty powrotu do zdrowia, które wręczymy pacjentowi z pewnością będą odpowiednie do szpitalnych warunków. Tak samo, jak z zapachem, wygląda temat kolorów kwiatów. Lepiej, żeby kwiaty do szpitala nie były ani białe, ani czerwone. Te pierwsze mogą być nurzące, a te drugie zbyt krzykliwe i kontrastujące z wnętrzem sali szpitalnej. Dlatego kwiaty powrotu do zdrowia, które będą podarowane w szpitalu, dobierz w kolorystyce kremowej, różowej lub pomarańczowej z dodatkami zieleni. Podobnie jest w sytuacji, kiedy chcesz podarować kwiaty na narodziny dziecka - lepiej nie decyduj się na rzucające się w oczy kolory. 

Życzenia powrotu do zdrowia

Jeśli decydujesz się na kwiaty powrotu do zdrowia, nie zapomnij dołączyć do nich bilecik z życzeniami. Zawrzyj na nim słowa pociechy oraz życzenia szybkiego odzyskania zdrowia. Oczywiście życzenia z okazji powrotu do zdrowia nie muszą mieć żadnego z góry określonego układu. Niekiedy wystarczy napisać jedno słowo, np. „Zdrowia!” lub „Zdrowiej”, aby przekazać nasze intencje i myśli. Niemniej jednak bardziej rozległa forma również jest ceniona. Wszystko oczywiście zależy od osoby, której chcesz wręczyć kwiaty i życzenia. Nie zapomnij jednak umieścić w bileciku najważniejszej rzeczy, czyli życzeń zdrowia. Słowa otuchy możesz również ubrać w formę mniej lub bardziej śmiesznego wierszyka. Jeśli szukasz gotowych szablonów życzeń z okazji powrotu do zdrowia, poniżej przygotowaliśmy kilka propozycji.

Słuchy mnie doszły, że jesteś chory.
Ach pozbądź się tej zmory!
Do łóżka się kładź i babci się radź.
Domowa mikstura, to wcale nie bzdura.
Mleko gorące, czosnek i miód, to gwarantowany cud!

*** 

Najserdeczniejsze życzenia zdrowia
i pogody ducha na nadchodzące dni
składają koleżanki ...

***

Szybkiego powrotu do zdrowia,
jak najwięcej uśmiechu na twarzy,
wypitych soczków pomarańczowych
i najmilszych pielęgniarek na tym świecie
życzy Ci...