Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Miłość

Znasz to uczucie? Motylki w brzuchu, nieśmiałość, plączący się język przy rozmowie z wybranką i nieustępliwe, ciągle myśli o niej? Z całą pewnością uczucie miłości rośnie z każdym dniem, a Ty nie do końca wiesz jak masz jej o tym powiedzieć. Wyślij do niej bukiet kwiatów wraz z miłosnym liścikiem, na którym umieścisz wyznanie prosto z serca. 

1 z 3
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Ognista Miłość Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Ognista Miłość
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet róże i serce
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet róże i serce
149,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Tej jedynej Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Tej jedynej
149,00 zł
Zobacz więcej
Dziś znowu Cię zobaczę Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
149,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
Pałac we mgle Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Pałac we mgle
189,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na wyznanie miłości

Kwiaty, aby powiedzieć kocham Cię to jedne z najczęściej wybieranych kwiatów w kwiaciarniach na całym świecie, również w naszej. Nie ma chyba piękniejszego uczucia niż miłość, które można wyrazić poprzez kwiaty. Okazja jest naprawdę wyjątkowa, a więc i bukiet musi być również wspaniały. Jeśli chcesz powiedzieć komuś „kocham Cię”, wybierz bukiet czerwonych róż. Taki gest nie dość, że będzie pięknym prezentem, to również w prosty i konkretny sposób przekaże osobie obdarowanej Twoje intencje i uczucia. Wybierz kwiaty, aby powiedzieć kocham z naszej kategorii Miłość i wyraź nimi swoją miłość do ukochanej osoby. Z pewnością wspaniale odegrają swoją rolę. 

Jak powiedzieć „Kocham Cię”?

Zakochałeś się w dziewczynie, a teraz zastanawiasz się, jak powiedzieć, że ją kochasz? Otóż sposobów jest naprawdę wiele i wszystko zależy od Twojego podejścia i chęci. Możesz być bardziej oryginalny i zrobić to całkowicie po swojemu lub skorzystać z klasycznych rozwiązań. Jeśli należysz do bardziej odważnych osób, możesz zrobić to w bardziej spektakularny sposób. Przykładowo zabierz ją na emocjonujące wyjście na miasto, np. do escape room lub aero tunelu i tam wyznaj jej miłość. Jeśli jesteś typem romantyka, zorganizuj romantyczną kolację przy świecach, podczas której powiesz jej o swoich uczuciach. Zawsze możesz po prostu przy codziennej rozmowie rozpocząć temat Waszego związku i wówczas powiedzieć jej, że ją kochasz. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, ale jedną i najbardziej sprawdzoną ze wszystkich są kwiaty. One mają magiczną moc, dzięki której przekażą Twojej wybrance ukrytą wiadomość w formie wyznania miłosnego. Wystarczy, że podarujesz jej bukiet czerwonych róż, a ona już powoli zacznie domyślać się, Twoich intencji. Kwiaty to wspaniali pomocnicy przy takich sytuacjach.

Kwiaty, aby powiedzieć Kocham cię

Jakie kwiaty wybrać, aby powiedzieć, że ją kochasz? Najlepiej niech to będą kwiaty czerwone. Tutaj zdecydowanym liderem są róże. To one wybierane są najczęściej przez kochanków, aby wyrazić swoje uczucie do ich ukochanych. Róże czerwone dostępne są w wielu odmianach gatunkowych, a więc możesz być różnorodny, nawet wręczając zawsze bukiet z czerwonych róż. Kwiaty, aby powiedzieć Kocham cię to jednak nie tylko róże. W kwiaciarni znajdziesz z pewnością wiele innych czerwonych kwiatów, które świetnie nadadzą się do wyznania uczuć. Wiosną są to przede wszystkim czerwone tulipany. Według legendy czerwone tulipany oznaczają doskonałą miłość, dlatego też są tak często wybierane przez wiosennych kochanków. Jeśli natomiast szukasz czerwonych kwiatów, dostępnych przez cały rok, wybierz czerwone goździki. Te piękne i wdzięczne kwiaty, nie dość, że długo nacieszą oko Twojej ukochanej, to również odpowiednio przekażą kryjącą się za nimi wiadomość. 

Czerwona róża i jej znaczenie

Nie ma większego i bardziej uniwersalnego symbolu miłości niż czerwona róża. Znaczenie tej jednej barwy róży jest tak ogromne, że słowa najczęściej są zbędne. Podaruj dziewczynie bukiet czerwonych róż, a z pewnością prawidłowo odczyta zaszyfrowaną wiadomość. Bowiem czerwona róża nie oznacza nic innego niż wyraziste wyznanie miłości, czyli „Kocham Cię”. Oczywiście nie ma przeciwwskazań, abyś czerwoną różę podarował mamie lub babci. Pamiętaj jednak, że kolor czerwony wśród róż to symbol namiętnej i głębokiej miłość, dlatego bukiet czerwonych róż najczęściej dostają i wręczają osoby w sobie zakochane. Jeśli zatem chcesz podarować kwiaty dla swojej szefowej i muszą to być konieczne róże, lepiej wybierz inny kolor, np. różowy, pomarańczowy, kremowy lub żółty. Dodatkowo czerwona róża to mocny symbol Walentynek, czyli święta zakochanych. Tego dnia mężczyźni wręczają swoim ukochanym czerwone róże jako znak ich miłości i oddania. Czerwone róże bardzo często wybierane są jako kwiaty na rocznicę dla żony lub dziewczyny. Wszystkie zawsze mówią „kocham Cię”. 

Miłosne życzenia i wierszyki

Kwiaty to jeden z najpiękniejszych sposobów, aby pokazać drugiej osobie, że się ją kocha. Oczywiście swoją miłość można wyrazić nie tylko poprzez kwiaty. Ciekawym i alternatywnym pomysłem są miłosne wierszyki, w których przelejesz w słowa swoje uczucia. Miłosne życzenia natomiast przydadzą się, kiedy będziesz chciał podarować Twojej wybrance prezent na ważną okazję. Słowa życzeń będą miłym dodatkiem do całości. Pytanie tylko, jak napisać miłosne życzenia lub wierszyki? Dla niektórych osób temat ten z pozoru wydaje się być skomplikowany, ale jednakże nie ma nic piękniejszego niż przelewanie swoich uczuć na kartkę papieru. Na początku zastanów się przez chwilę, co chcesz przekazać Twojej ukochanej, a następnie ubierz to w odpowiednie słowa. Może to być dla Ciebie świetna zabawa, która jednocześnie pokaże, na ile jesteś kreatywnym człowiekiem. Jeśli natomiast nie jestem typem poety lub zwyczajnie nie masz czasu, możesz skorzystać z gotowych szablonów życzeń. Kilka z nich znajdziesz poniżej.

Będąc wolnym chłopakiem
będąc wolną dziewczyną,
łatwo mówić kocham, z nadzieją,
że wszystkie troski same odpłyną.
Stały związek uciera nosa marzeniom,
i targa za uszy serce spłoszone,
przez strach z wielkimi oczyma
i rachunki nie zapłacone.
A ja cię kocham, mówisz ty.
A ja Cię kocham, mówię Ja,
choć już poznaliśmy łzawy życia smak.

***

Ktoś bardzo Cię kocha – nie powiem Ci kto,
i myśli o Tobie – nie powiem Ci co,
i w myślach całuje – nie powiem Ci jak,
i cierpi, bo czuje, że kogoś mu brak,
ktoś chciałby Ci przysiądź – nie powiem Ci co,
ktoś bardzo Ci bliski – nie powiem Ci kto,
lecz sama się dowiesz, za dzień albo dwa,
że ten, kto Cię kocha to właśnie ja.

***

Kawałek nieba jest w każdym uśmiechu,
W każdym życzliwym słowie,
I przyjaznym geście,
W każdym pomocnym czynie.
Kawałek raju jest w każdym sercu,
Które stanowi zbawienny port dla nieszczęśliwego.
W każdym domu z chlebem, winem i serdecznym ciepłem.
Bóg włożył swoją miłość w twoje ręce,
Jak klucz do raju.