Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Kwiaty na rocznicę

Rocznica to jeden z tych szczególnych dni, o których nie powinno się zapomnieć. Ta szczególna data symbolizuje kolejny, przebyty wspólnie rok w nieustającej miłości, wierności i zaufaniu. Podkreśl jak bardzo ona jest dla Ciebie ważna i wyraź swoje prawdziwe uczucie w tym ważnym dniu! Podaruj jej wspaniałą, rocznicową niespodziankę w postaci okazałego bukietu kwiatów. Spraw, by ten dzień stał się niezapomniany a kolejna rocznica była wyczekiwana z radością i niecierpliwością. 

1 z 3
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty gwiazda wśród róż Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty gwiazda wśród róż
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty burza kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty burza kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Tej jedynej Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Tej jedynej
149,00 zł
Zobacz więcej
Dziś znowu Cię zobaczę Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Dziś znowu Cię zobaczę
149,00 zł
Zobacz więcej
Twój kolor róż
Zawsze darmowa dostawa!
Twój kolor róż
149,00 zł
Zobacz więcej
Różana elegancja Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Różana elegancja
155,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Pałac we mgle Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Pałac we mgle
189,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na rocznicę

Jest taki jeden dzień do roku, kiedy pary małżeństw, partnerów lub przyjaciół obchodzą swoje święto. Mowa tu oczywiście o rocznicy związku. Wówczas popularne są kwiaty na rocznicę, wszelkiego rodzaju słodkości, wspólne spędzanie czasu i przede wszystkim celebracja tego szczególnego dnia. Warto pamiętać o rocznicy, gdyż nie ma gorszej sytuacji niż zapominalski małżonek, partner lub przyjaciel. Rocznicę obchodzi się tylko raz do roku, a więc warto zadbać o odpowiednią aranżację. Przede wszystkim warto zakupić kwiaty na rocznicę, by wyrazić nimi nasze uczucia do drugiej osoby. One jak zwykle sprawdzą się znakomicie i jednocześnie ubarwią nieco ten szczególny dzień. Czerwone róże, goździki oraz wiele innych kompozycji znajdziecie w ofercie naszej kwiaciarni. 

Jaki prezent na rocznicę?

Rocznica związku, ślubu lub znajomości to bardzo ważna i wyjątkowa okazja. Dosyć mocno w polskiej kulturze przyjęło się już, że tego dnia wręcza się sobie nawzajem prezent na rocznicę. Być może w początkowych fazach związku kwestia ta wydaje się trudna, ale im bardziej znamy drugą osobę, tym łatwiej jest nam znaleźć odpowiedni prezent. Niezależnie jednak od tego, na ile kogoś znamy lub nie, prezent zawsze warto kupić. W taki dzień jak rocznica ślubu, w szczególności warto pamiętać o naszym małżonku.
Jaki prezent na rocznicę wybrać? Niestety nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Można by dywagować na ten temat godzinami i każdy zaproponowałby coś innego. Prezent na rocznicę przede wszystkim należy dobrać do drugiej osoby. Nie ma niczego gorszego niż nietrafiony podarunek. Kiedy nie masz pomysłu, zawsze możesz postawić na sprawdzoną już klasykę, czyli kwiaty na rocznicę, czekoladki, komplet biżuterii lub wspólny wypad do eleganckiej restauracji. W prezencie na rocznicę przede wszystkich liczą się chęci i pamięć, a więc nie stresuj się zbytnio, jeśli uważasz, że Twój prezent będzie niewystarczający. 

Jakie kwiaty na rocznicę?

Pomysłów na prezent rocznicowy jest mnóstwo, ale najpopularniejsze są jednak kwiaty na rocznicę. Wybierane są zarówno przez małżonków, chłopaków, a także przyjaciół. Pytanie tylko, jakie kwiaty rocznicowe wybrać, żeby spełniły swoją rolę? Jeśli szukasz kwiatów dla swojej ukochanej, przede wszystkim skup się na różach. To piękne i klasyczne kwiaty na rocznicę, które na pewno zachwycą wybrankę Twojego serca. Jeśli wiesz, że Twoja druga połówka nie przepada za różami, wówczas możesz sprezentować jej goździki. Pamiętaj jednak, żeby zdecydować się na jeden rodzaj goździków, gdyż łączenie dwóch rodzajów może nie wyglądać zbyt dobrze. Oczywiście zawsze możesz zdecydować się na zmieszanie kilku gatunków kwiatów, co da Ci nieograniczone możliwości. Wówczas bukiet będziesz mógł skomponować z takich kwiatów jak: goździki, róże, alstromerie, gerbery, santini, tulipany oraz inne sezonowe kwiaty. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy, poproś o pomoc florystkę w kwiaciarni lub wybierz jeden z naszych produktów.

Jaki kolor kwiatów rocznicowych?

Rocznica związku to wyjątkowy dzień, kiedy w szczególności warto pokazać drugiej osobie, jaka jest dla nas ważna. Nie ma nic piękniejszego niż kwiaty na rocznicę otrzymane od naszego ukochanego. Oczywiście w odpowiednim kolorze. Musisz pamiętać, że nie tylko rodzaje kwiatów mają swoje osobne znaczenie, ale dotyczy to również ich kolorów. Jeśli chodzi o kwiaty o rocznicę, tutaj przede wszystkim dominuje kolor czerwony i jest to informacja znana niemalże wszystkim zakochanym. Barwa ta wśród kwiatów niesie za sobą znaczenie miłości, zarówno tej namiętnej i głębokiej, a także tej rodzinnej. Czerwone kwiaty zarezerwowane są dla osób zakochanych, ale mogą również wyrazić miłość do rodziców. 
Tak więc jeśli szukasz kwiatów rocznicowych dla swojej żony lub dziewczyny, wybierz kwiaty w kolorze czerwonym. Na rocznicę świetnie sprawdzą się czerwone róże, które związane tylko kokardą i bez żadnego przybrania wyrażą Twoje uczucia. Tak samo jest z innymi kwiatami, czyli np. czerwone goździki, czerwone gerbery, czerwone alstromerie oraz wiele innych. Oczywiście zasada ta nie jest obowiązkowa i zawsze możesz podarować Twojej drugiej połówce kwiaty na rocznicę w innym kolorze. 

Pomysły na rocznicę – jak ją spędzić?

Kwiaty na rocznicę to jedno, ale pytanie jak spędzić ten wyjątkowy dzień? Pomysły na rocznicę mogą być różne i wszystko tak naprawdę zależy od Was. Romantyczna kolacja przy świecach w domu lub wyjście na obiad do ekskluzywnej restauracji? Wypad do kina lub wspólny seans na kanapie pod kocem? Wieczór planszówek w domu lub wyjście na pub quiz? Wspólna wizyta na siłowni lub jogging na świeżym powietrzu? Ekscytująca nowa atrakcja lub spędzenie rocznicy w domu tylko we dwóch? Wszystkie te opcje są dobre i jak najbardziej właściwe. Ważne jest, żebyście to Wy dobrze się bawili i miło spędzili czas. Pamiętaj, że każda para ma inne pomysły na rocznicę, więc nie musicie przyrównywać się do innych. Jeśli akurat macie ochotę zostać w domu, nikt Wam nie broni. Najważniejsze jest jednak to, żeby nie zapomnieć o dacie Waszej rocznicy. Nie ma bowiem niczego gorszego niż ukochany, który zapomniał o rocznicy.