Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Kwiaty na przeprosiny

Każdy z nas zna tę sytuację kiedy słowo "przepraszam" nie jest wystarczające i musimy się bardziej postarać, by nasze występki zostały przebaczone a złość bliskiej osoby zamieniła się w uśmiech. Na pomoc przychodzą kwiaty! Podaruj bliskiej osobie bukiet kwiatów wraz z bilecikiem, na którym można zamieścić szczere przeprosiny z prośbą o wybaczenie. Pamiętaj - im szybciej przeprosisz, tym szybciej ten miły gest zostanie pozytywnie rozpatrzony :)

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Zalotne spojrzenie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Zalotne spojrzenie
129,00 zł
Zobacz więcej
Miłosne róże Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Miłosne róże
149,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Walentynkowy Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Walentynkowy
159,00 zł
Zobacz więcej
9 róż – Potęga miłości Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
9 róż – Potęga miłości
169,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Kocham Cię
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Kocham Cię
179,00 zł
Zobacz więcej
Obok ciebie Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Obok ciebie
179,00 zł
Zobacz więcej
11 róż czerwonych Laflora
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż czerwonych
189,00 zł
Zobacz więcej
11 róż – Krzyk piękna Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
11 róż – Krzyk piękna
199,00 zł
Zobacz więcej
Róże z czekoladkami Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Róże z czekoladkami
199,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty przeprosinowe z dostawą

Niestety w naszym życiu zdarzają się zarówno przyjemne, jak i przykre sytuacje. Niekiedy dochodzi również do tego, że w przypływie emocji niechcący zranimy drugą osobę. Kwiaty na przeprosiny będą dobrym symbolem naszej skruchy. Jedno jest pewne, nie warto czekać i jak najszybciej przeprosić za swoje zachowanie. Im szybciej to zrobisz, tym mniejsze rany powstaną. Przeprosiny to żaden wstyd. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma prawo do pomyłek. Niemniej jednak za nasze błędy musimy zapłacić. Jeśli chcesz kogoś przeprosić, koniecznie wybierz kwiaty na przeprosiny. Poniżej znajdziesz wiele naszych propozycji na tę okazję. 

Jak przeprosić dziewczynę?

Związki między dwiema osobami to bardzo często skomplikowana sprawa. Trzeba pamiętać, że każdy z nas jest inny i możliwe są ewentualne sprzeczki, czy nieporozumienia. Niemniej jednak warto unikać zranienia uczuć drugiej osoby. Jesteśmy tylko ludźmi, jednakże jeśli zraniłeś ukochaną Ci osobę, koniecznie ją przeproś. 
Jak przeprosić dziewczynę, żonę lub partnerkę? Przede wszystkim zrób to szczerze! Nie ma nic gorszego niż fałszywe przeprosiny, które nie pochodzą prosto z serca. Przeprosiny o wyrażenie skruchy i przyznanie się do błędu, a także obietnica poprawy. Jeśli te trzy aspekty nie są obecne, przeprosiny nie są ważne. 
W tej sytuacji dobrze sprawdzą się kwiaty na przeprosiny, które pokażą Twoje uczucia i wyraz skruchy. W ramach przeprosin spróbuj zabrać Twoją ukochaną na wspólny obiad, za który Ty zapłacisz lub zaproponuj inny sposób spędzenia wspólnego czasu. Oczywiście wszystko to zrób dopiero po tym, jak powiesz jej chociażby krótkie słowo „przepraszam”. Nie wstydź się tego słowa. Jeśli dziewczyna Cię naprawdę kocha, powinna Ci wybaczyć. Oczywiście wszystko zależy od tego, co zrobiłeś. Niemniej jednak nie poddawaj się, kup kwiaty na przeprosiny lub inny drobny prezent i pokaż, że ją kochasz i przepraszasz.

Kwiaty na przeprosiny

Nie ma chyba piękniejszego symbolu, który w tak szybki i prosty sposób niósłby za sobą słowo „przepraszam” niż kwiaty. Od setek lat wykorzystywane są, aby wyrazić nasze uczucia i przekazać osobie obdarowanej nasze intencje. Nic dziwnego, że kwiaty na przeprosiny są takie popularne. Wystarczy jedna róża, aby powiedziała ona dziewczynie, żonie lub partnerce, jak bardzo ją kochasz i przepraszasz. Kwiaty jednak mają swoją symbolikę, dlatego warto, w szczególności, jeśli chodzi o przeprosiny, odpowiednio je dobrać.
Najpopularniejsze są róże na przeprosiny, gdyż przez wiele osób uznawane są za najpiękniejsze kwiaty. Absolutnie się z nimi zgadzamy, gdyż róże na przeprosiny potrafią wiele zdziałać. Pamiętaj jednak, że jeśli Twoja dziewczyna, żona lub partnerka nie przepada za różami, lepiej zdecyduj się na inny gatunek. W kwiaciarniach czeka wiele innych kwiatów, które równie wspaniale wyrażą Twoje przeprosiny. Przede wszystkim są nimi goździki. Choć może przez wielu jeszcze kojarzone z czasami PRL-u, te piękne kwiaty potrafią zachwycać swoim pięknym wyglądem przez naprawdę długi czas. Wystarczy dodać do nich delikatne przybranie lub nawet całkowicie z niego zrezygnować, a efekt końcowy może zaskoczyć nie tylko Ciebie. W okresie wiosennym bardzo często jako kwiaty na przeprosiny wybierane są również tulipany. Te wspaniałe sezonowe kwiaty intrygują swoją powabnością i olśniewają prostym, ale pięknym wyglądem. 

Kolor kwiatów na przeprosiny

Jak przeprosiny, to i kwiaty, a jak kwiaty, to ich odpowiedni kolor. Wspominaliśmy wyżej, że róże to jeden z najpopularniejszych gatunków kwiatów, które wręczane są na przeprosiny. Pytanie tylko jaki kolor róży na przeprosiny wybrać? Jeśli przepraszasz osobę, którą kochasz, wybierz różę czerwoną. Znaczenie róży czerwonej to przede wszystkim głęboka i gorąca miłość, a także symbol zaangażowania w związek. Jeśli dziewczyna dostaje od chłopaka czerwone róże, może wiedzieć, że nie jest już dla niego po prostu koleżanką, a znacznie kimś więcej. Zasada czerwonego koloru obowiązuje również wśród innych kwiatów. Dlatego wybieraj kwiaty na przeprosiny w kolorze czerwonym, jeśli mają być dla osoby, którą kochasz.
W przypadku, kiedy chcesz przeprosić przyjaciółkę, mamę lub dalszą znajomą, zdecyduj się na kolorową kompozycję mieszaną. Poproś florystkę, aby przygotowała dla Ciebie piękny i barwy bukiet, pełen różnych gatunków kwiatów. 

Ile róż na przeprosiny?

Ile róż na przeprosiny kupić, aby dziewczyna wybaczyła mi mój błąd? Na to pytanie nie ma jednoznacznie brzmiącej odpowiedzi. Nikt nie narzuca Ci liczby kwiatów, z jakich składać się będzie bukiet dla niej. Czasami wystarczy jedna róża na przeprosiny, a niekiedy potrzebny jest cały kosz róż. Wszystko zależy od sytuacji i od tego, jak bardzo chcesz przeprosić drugą osobę. Pamiętaj jednak, że we florystycznym savoir vivre istnieje zasada, aby kwiaty na przeprosiny były w liczbie nieparzystej. Jeśli chcesz kupić dziewczynie róże na przeprosiny, wybierz bukiet, gdzie będzie ich nieparzysta liczba. Przyjęło się, że kwiaty w liczbie parzystej wykorzystuje się do kompozycji pogrzebowych. Te dwie zasady są już nieco stereotypowe, ale jedno jest pewne – kwiaty w liczbie nieparzystej wyglądają i układają się w bukiecie po prostu lepiej.