Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty teraz.
Dostawa na dzień:

Podziękowanie

Uczucie dozgonnej wdzięczności następuje wtedy, kiedy czujemy, że samo słowo "dziękuję" nie wystarcza. W takiej sytuacji często chcemy obdarować bliską osobą czymś, co w jakimś stopniu odda naszą chęć zobowiązania. Nic tak pięknie nie okazuje oddania jak wymowny bukiet kwiatów. Kolorowa kompozycja wraz z miłym bilecikiem doskonale sprawdzi się jako podarunek w ramach podziękowania. 

1 z 2
Rustykalne goździki
Zawsze darmowa dostawa!
Rustykalne goździki
119,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla wyjątkowej osoby Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla wyjątkowej osoby
119,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z gestem
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z gestem
129,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Dostojny Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Dostojny
135,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Eksplozja Kolorów Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Eksplozja Kolorów
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty do biura Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty do biura
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Letni Wieczór Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Letni Wieczór
139,00 zł
Zobacz więcej
Kwiaty dla Ciebie
Zawsze darmowa dostawa!
Kwiaty dla Ciebie
139,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet Oczyma Wyobraźni Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet Oczyma Wyobraźni
145,00 zł
Zobacz więcej
Wiosenne kwiaty Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Wiosenne kwiaty
149,00 zł
Zobacz więcej
Bukiet z lilii Kwiaty
Zawsze darmowa dostawa!
Bukiet z lilii
159,00 zł
Zobacz więcej
Czarujący bukiet Główna
Zawsze darmowa dostawa!
Czarujący bukiet
169,00 zł
Zobacz więcej

Kwiaty na podziękowanie

Wdzięczność to uczucie, które bez problemu możesz wyrazić przy pomocy kwiatów. Kwiaty na podziękowanie to obecnie coraz popularniejsza forma okazywania wdzięczności za udzieloną pomoc, współpracę lub leczenie (w przypadku lekarzy). Bardzo często na taki prezent decydują się firmy, ale także osoby prywatne. Wystarczy dobrać do siebie kilka kolorowych kwiatów, połączyć je w bukiet, a osoba, która go otrzyma z pewnością bardzo ucieszy się z takiego prezentu. Oczywiście najważniejsze jest, aby przede wszystkim powiedzieć „dziękuję”. Słowa podziękowania możesz dołączyć do kwiatów, które prześlesz przy pomocy kwiaciarni wysyłkowej lub przekazać je osobiście. Jeśli natomiast szukasz tego pierwszego rozwiązania, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz kwiaty na podziękowanie z wysyłką. 

Jak powiedzieć dziękuję?

W naszym życiu z pewnością doświadczymy wiele sytuacji, kiedy będziemy chcieli komuś podziękować. A już na pewno znajdzie się wiele takich, kiedy wypadałoby wyrazić wdzięczność za udzieloną nam pomoc. Oczywiście najprostszym na to sposobem jest powiedzenie samego słowa „dziękuję”. Niemniej jednak bardzo często może być ono niewystarczające. Jak wyrazić naszą wdzięczność, by została ona dobrze odebrana? Do słowa „dziękuję” możesz dołączyć mniejszy lub większy prezent, np. bombonierkę czekoladek Merci, butelkę dobrego alkoholu lub coś bardziej wartościowego. Wszystko zależy od Twojego budżetu.
Dobrym rozwiązaniem są również kwiaty na podziękowanie. Wspaniale wyrażą one twoją wdzięczność i dodatkowo ucieszą osobę obdarowaną. W kwiaciarniach masz ogromny wybór pięknych i kolorowych kwiatów, z których florystka przygotuje dla Ciebie wspaniałą kompozycję. Wystarczy, że powiesz jej, że potrzebujesz kwiatów na podziękowanie, a z pewnością Ci pomoże.

Jakie kwiaty na podziękowanie wybrać?

Kiedy już zdecydujesz, że chcesz wręczyć drugiej osobie kwiaty na podziękowanie, czas na wybór odpowiednich kwiatów. Musisz wiedzieć, że kwiaty mają swoją symbolikę i nie każdy nada się na tę okazję. W ramach podziękowań szczególnie polecamy Ci goździki, gdyż ich znaczenie to „dziękuję za wszystko”. Goździki dostępne są w wielu kolorach, co daje szerokie pole do popisu, jednakże najczęściej wybierane są czerwone, różowe lub herbaciane goździki. Co ważne goździki potrafią bardzo długo przeżyć w wazonie, pod warunkiem, że regularnie wymieniamy im wodę i podcinamy końcówki. 
Pacjenci, którzy chcą podziękować lekarzowi, najczęściej wybierają anturium, gdyż wyraża ono bezgraniczne uznanie. Idealne kwiaty na podziękowanie to również żonkile ze względu na ich ukryte znaczenie – rycerskość i odwaga. Oczywiście róże również wspaniale nadadzą się jako prezent na podziękowanie. W szczególności polecamy tutaj róże w odcieniach różu, gdyż te nie tylko przekażą sobą słowa wdzięczności, ale także powiedzą osobie obdarowanej, że jest wspaniała.

Kwiaty w ramach podziękowań – wybierz bukiet!

Jeśli nie chcesz ryzykować z symboliką i mową kwiatów, wówczas najlepszych wyborem będzie bukiet kwiatów. Kilka gatunków i kolorów kwiatów połączonych w jedną wiązankę traci swoje znaczenie, a cała kompozycja niesie tylko ogólny przekaz, czyli w tym wypadku podziękowanie. Polecamy jednak dobrać bukiet z przynajmniej 3 rodzajów kwiatów, bez nadmiernego przybrania i w kolorystyce, która usatysfakcjonuje Ciebie i osobę obdarowaną. W tym przypadku, czy wybierzesz kwiaty sezonowe, polskie czy sprowadzane, nie ma większego znaczenia. Najważniejsze, żeby bukiet spodobał się osobie, której chcesz podziękować. Koniecznie nie zapomnij dodać wtedy bileciku, gdzie zawrzesz przede wszystkim słowo „dziękuję”.

Jak wręczać kwiaty na podziękowanie?

Kwiaty na podziękowanie można wręczyć na dwa sposoby: osobiście lub poprzez kuriera z kwiaciarni wysyłkowej. Którą z tych opcji wybierzesz, zależy tak naprawdę i wyłącznie od tego, w jakiej jesteś sytuacji. Z całą pewnością kwiaty na podziękowanie otrzymane od kuriera zaskoczą osobę obdarowaną i jednocześnie ucieszą. Dlatego w tym przypadku tak ważny jest bilecik dołączony do kwiatów, aby osoba, której chcesz podziękować, wiedziała od kogo otrzymała kwiatowy podarek. Ta opcja dobra jest również w sytuacji, kiedy chcesz podziękować lekarzowi, ale nie możesz go osobiście odwiedzić lub po prostu lekarz nie ma czasu na dodatkowe wizyty oraz przyjmowanie upominków. Kiedy natomiast masz możliwość, najlepiej kwiaty na podziękowanie wręczyć osobiście do rąk własnych z szerokim uśmiechem na twarzy.