Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty dotyk zmysłowości

Dostawa 0zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Urocza kompozycja o subtelnych, pastelowych kolorach będzie doskonałym pomysłem na prezent na każdą okazję. Bukiet z róż, goździków i alstromerii w jasnych barwach zaskoczy i onieśmieli bliskiego wprawiając go w pozytywny nastrój.

Wielkość bukietu
Mały około 9 kwiatów plus przybranie
Średni około 12 kwiatów plus przybranie
Duży około 15 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji dużej.

Nasze lokalne kwiaciarnie dokładają wszelkich starań, aby stworzone kompozycje były piękne i świeże, używając przy tym kwiatów i roślin najwyższej jakości od najlepszych dostawców. W zależności od dostępności rodzajów oraz kolorów kwiatów w różnych rejonach Polski kompozycje mogą różnić się od tych pokazanych na zdjęciach na stronie.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów