Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Bukiet misterium

Dostawa 0zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Pastelowy bukiet w delikatnej tonacji jest idealnym sposobem złożyć życzenia urodzinowe, pogratulować, podziękować i poprawić humor. Kompozycja z goździków, róż i tulipanów w jasnych odcieniach wraz z zielonym przybraniem tworzy wspaniałą aranżację wartą uwagi.

Wielkość bukietu
Mały około 15 kwiatów plus przybranie
Średni około 24 kwiatów plus przybranie
Duży około 30 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Nasze lokalne kwiaciarnie dokładają wszelkich starań, aby stworzone kompozycje były piękne i świeże, używając przy tym kwiatów i roślin najwyższej jakości od najlepszych dostawców. W zależności od dostępności rodzajów oraz kolorów kwiatów w różnych rejonach Polski kompozycje mogą różnić się od tych pokazanych na zdjęciach na stronie.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów