Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% zniżki!

Zamów kwiaty na dziś
masz na to jeszcze:

Kwiaty w wazonie

Dostawa 0zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Ta kompozycja kwiatowa będzie idealnym prezentem, a dodatkowym atutem będzie dołączony do niego wazon. Bukiet został wykonany z róż, goździków gałązkowych, margerytek oraz santini a całość dopełnia gipsówka oraz liście fatsji.

Wielkość bukietu
Mały około 13 kwiatów plus przybranie
Średni około 17 kwiatów plus przybranie
Duży około 21 kwiatów plus przybranie
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Nasze lokalne kwiaciarnie dokładają wszelkich starań, aby stworzone kompozycje były piękne i świeże, używając przy tym kwiatów i roślin najwyższej jakości od najlepszych dostawców. W zależności od dostępności rodzajów oraz kolorów kwiatów w różnych rejonach Polski kompozycje mogą różnić się od tych pokazanych na zdjęciach na stronie.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Rabat

RABAT nawet do 10% NA ZAWSZE Rabat można uzyskać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni. Aby go otrzymać wystarczy: - zarejestrować się / zalogować się w sklepie przed złożeniem zamówienia - następnie złożyć zamówienie na kwiaty poprzez stronę. Za każde 100 zł wydane w kwiaciarni otrzymasz 1% rabatu.

Opinie klinetów